-
Vendor:CHOMPS
CHOMPS Chomplings Snack Sticks, Gluten-free, No MSG, Preservative-free, Dairy-free, Low Sodium, Low Fat, Original Turkey, 1.15 oz, 24/Pack (CHSCTOTJ24)
Original Turkey Snack Sticks are made of lean, free-range, antibiotic-free turkey with no added sugars, gluten, MSG, nitrates,...Regular price $86.39Sale price $86.39 Regular priceUnit price per / Pack of 24 -
Vendor:Kar's
Kar's Nuts Trail Mix Variety Pack, Individually Wrapped, Mango Pineapple, Spicy, Yogurt Apple, 24/Box (KAR08363)
Keep a supply of these tasty nut mixes on hand for the nutritious boost you need to get...Regular price $42.07Sale price $42.07 Regular priceUnit price per / Box of 24 -
Vendor:CHOMPS
CHOMPS Chomplings Snack Sticks, Gluten-free, No MSG, Preservative-free, Dairy-free, Low Sodium, Low Fat, Jalapeno, Beef, 1.15 oz, 24/Pack (CHSCJ24)
Jalapeno Beef Snack Sticks are made with 100 percent grass-fed and finished beef with no added sugars, gluten,...Regular price $86.39Sale price $86.39 Regular priceUnit price per / Pack of 24 -
Vendor:Why Bars
Why Bars Superfood Protein Snack Bars, Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped, Zesty Lemon, 2.04 oz, 12/Pack (WHYWB7)
Curb your appetite with these superfood snack protein bars made with simple, clean ingredients to fuel your day....Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Pack of 12 -
Vendor:Why Bars
Why Bars Superfood Protein Snack Bars, Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped, Mango Ginger, 2.04 oz, 12/Pack (WHYWB5)
Curb your appetite with these superfood snack protein bars made with simple, clean ingredients to fuel your day....Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Pack of 12 -
Vendor:Why Bars
Why Bars Superfood Protein Snack Bars, Gluten-free, Dairy-free, Soy-free, Non-GMO, Individually Wrapped, Super Cacao, 2.04 oz, 12/Pack (WHYWB1)
Curb your appetite with these superfood snack protein bars made with simple, clean ingredients to fuel your day....Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Pack of 12 -
Vendor:CHOMPS
CHOMPS Chomplings Snack Sticks, Gluten-free, Original Beef Jerky, 1.15 oz, 24/Pack (CHSCO24)
Original Beef Chomplings Snack Sticks are beef jerky sticks that feature the same savory taste that first made...Regular price $86.39Sale price $86.39 Regular priceUnit price per / Pack of 24 -
Vendor:Kar's
Kar's Tuna Salad Kit, Tuna Salad, 12/Carton (KAR70721)
Keep hunger at bay with these convenient tuna salad and cracker packs. They come mixed and ready to...Regular price $68.54Sale price $68.54 Regular priceUnit price per / Case of 12 -
Vendor:Kar's
Kar's Chicken Salad Kit, Chicken Salad, 12/Carton (KAR70820)
Keep hunger at bay with these convenient chicken salad and cracker packs. They come mixed and ready to...Regular price $68.54Sale price $68.54 Regular priceUnit price per / Case of 12 -
Vendor:Brownie Brittle
Brownie Brittle Chocolate Chip, Chocolate Chip, 5 oz, 6/Box (KAR01622)
Chocolate Chip Brownie Brittle Multipack squeezes a mountain of chocolate goodness into a wafer-thin snack. If you like...Regular price $7.77Sale price $7.77 Regular priceUnit price per / Box of 6 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Cookies and Cream, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00388)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $26.69Sale price $26.69 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Snickerdoodle, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00377)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $28.84Sale price $28.84 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Honey and Oats, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00336)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $24.72Sale price $24.72 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Blueberry Bliss, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16209)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Apple Almond, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16208)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Cherry Chia, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16205)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Choco Peanut, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16204)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Sweet Potato, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN36187)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Assorted, 0.88 oz/1 oz Bags, 30/Carton (UGLDFN34091)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $57.00Sale price $57.00 Regular priceUnit price per / Case of 30 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Buffalo Ranch, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26181)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Bar-B-Que, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26103)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Salt and Vinegar, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26104)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Sea Salt, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26102)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Jif®
Jif® Creamy Peanut Butter Pouch, 13 oz (SMU24545)
Smooth, fresh-roasted peanut butter in an easy-to-squeeze pouch to take with you for on-the-go snacks, wherever and whenever...Regular price $7.77Sale price $7.77 Regular priceUnit price per / Each


















