-
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Peanut M&M's, Chocolate, Peanut, 2 lb, 1 Bag (PEC012)
Fun-size Peanut M&M's are packaged for freshness. These festive treats are a delicious way to fill up your...Regular price $33.20Sale price $33.20 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy M&M's Orignal, Chocolate, 2 lb, 1 Bag (PEC011)
Fun-size M&M's are packaged for freshness. These festive treats are a delicious way to fill up your candy...Regular price $33.20Sale price $33.20 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Fruit Slices, Fruit, Sweet and Tart, 2.50 lb, 1 Bag (PEC008)
Fruit Slices are packaged for freshness. They are the old-fashioned, jelly fruit candies you remember relishing as a...Regular price $29.26Sale price $29.26 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Dad's Root Beer Barrels, Root Beer, Frosty Mug, 2.50 lb, 1 Bag (PEC003)
Enjoy an old-fashioned root beer taste in each of these bite-size root beer barrels. Old-time treats have a...Regular price $24.92Sale price $24.92 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Dubble Bubble Gum, Grape, Watermelon, Apple, Individually Wrapped, 2.50 lb, 1 Bag (PEC016)
Dubble Bubble Gum is great for a sweet treat. Each piece is individually wrapped with a classic twist...Regular price $25.46Sale price $25.46 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Cinnamon Fireballs, Cinnamon, 2.50 lb, 1 Bag (PEC004)
Cinnamon Fireballs are a great cinnamon-flavored hard candy. These mouth-igniting, sweat-inducing sweets give you a red-hot experience that...Regular price $26.79Sale price $26.79 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Penny Candy
Penny Candy Goetze's Caramel Creams, Caramel, Vanilla, 2 lb, 1 Bag (PEC001)
Caramel Creams are packaged for freshness. Delicious, chewy caramel is filled with a vanilla cream center. They are...Regular price $32.03Sale price $32.03 Regular priceUnit price per / 1 Bag -
Vendor:Brownie Brittle
Brownie Brittle Chocolate Chip, Chocolate Chip, 5 oz, 6/Box (KAR01622)
Chocolate Chip Brownie Brittle Multipack squeezes a mountain of chocolate goodness into a wafer-thin snack. If you like...Regular price $7.77Sale price $7.77 Regular priceUnit price per / Box of 6 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Cookies and Cream, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00388)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $26.69Sale price $26.69 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Snickerdoodle, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00377)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $28.84Sale price $28.84 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Rip Van®
Rip Van® Wafels - Single Serve, Honey and Oats, 1.16 oz Pack, 12/Box (RVW00336)
Indulgent nonindulgence—enjoy a sophisticated, delicious, better-for-you snack. Made entirely of clean, simple, high-quality ingredients, each thin, crisp waffle...Regular price $24.72Sale price $24.72 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Blueberry Bliss, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16209)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Apple Almond, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16208)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Cherry Chia, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16205)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Why Bars™
Why Bars™ Superfood Snack Bar, Choco Peanut, 2.04 oz Bar, 12/Box (WHYWHY16204)
Organic, vegan, gluten-free, and made with simple, natural ingredients you can pronounce, the Why Bars™ superfood energy bar...Regular price $39.80Sale price $39.80 Regular priceUnit price per / Box of 12 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Sweet Potato, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN36187)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Assorted, 0.88 oz/1 oz Bags, 30/Carton (UGLDFN34091)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $57.00Sale price $57.00 Regular priceUnit price per / Case of 30 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Buffalo Ranch, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26181)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Bar-B-Que, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26103)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Salt and Vinegar, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26104)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Uglies®
Uglies® Kettle Potato Chips, Sea Salt, 2 oz Bags, 24/Carton (UGLDFN26102)
The Uglies kettle chips help farmers and reduce food waste by buying potatoes that would otherwise be rejected...Regular price $62.26Sale price $62.26 Regular priceUnit price per / Case of 24 -
Vendor:Tootsie Roll®
Tootsie Roll® Pops Minis, Assorted Flavors, 36 oz Bag, 200 Pieces (TOO324679)
Provide employees, students, guests, and patrons with a fun sweet treat of Tootsie Pops miniature lollipops. Each of...Regular price $22.61Sale price $22.61 Regular priceUnit price per / Pack of 200 -
Vendor:SweeTARTS® Candy
SweeTARTS® Candy Treat-Size Ropes, Variety Mix, Assorted Flavors, 15 oz Bag (SWVFER08072)
Embark on a flavor-packed journey. Fusing delicious, fruity licorice with tangy tarts, soft and chewy SweeTARTS® Ropes® push...Regular price $14.25Sale price $14.25 Regular priceUnit price per / Each -
Vendor:Jif®
Jif® Creamy Peanut Butter Pouch, 13 oz (SMU24545)
Smooth, fresh-roasted peanut butter in an easy-to-squeeze pouch to take with you for on-the-go snacks, wherever and whenever...Regular price $7.77Sale price $7.77 Regular priceUnit price per / Each
Food and Snacks
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Opens in a new window.




















